TRENINGI TEMATYCZNE

TRENING INTYMNY

7
kurs nie jest
obecnie w sprzedaży

Jest to cykl terapeutyczny skupiony na pracy z mięśniami głębokimi, budowaniu świadomości ciała i poznawaniu swoich reakcji od wewnątrz.

Program zaprojektowany jest tak, aby stopniowo i bezpiecznie adaptować ciało do specyficznej pracy z mięśniami dna miednicy. Z każdym kolejnym treningiem wzrasta poziom trudności, dlatego też koniecznym jest zachowanie ustalonej kolejności oraz systematyczności. 

Pośpiech nie jest tutaj dobrym doradcą! Twoje ciało potrzebuje czasu na uświadomienie sobie napięć i istoty pracy z mięśniami głębokimi.

DLA KOGO?

Treningi to zestaw materiałów o charakterze edukacyjno-treningowym, adresowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. 

CEL:

Dobrze funkcjonujący organizm...ale co to właściwie oznacza? 

To prawidłowe relacje między strukturami i reakcjami w ciele. Testując tkanki sprawdzamy kolejność napinania się mięsień po mięśniu. Bardzo ważnym ogniwem, który scala jest dno miednicy - ważny ośrodek regulacji napięć mięśniowo-powięziowych. To okolica głęboko związana ze zdrowiem, seksualnością i szczęściem człowieka. Bezpośrednio połączona z tkankami dolnego brzucha, stawem biodrowym, pośladkami, dolnym kręgosłupem, wewnętrzną częścią ud, organami wewnętrznymi dolnego brzucha (pęcherz, odbyt, dolna część jelita grubego, część jelita cienkiego, macica, gruczoł krokowy). Wnioskując po anatomicznych relacjach napięcie dna miednicy ma bezpośredni wpływ na prawidłowe działanie tych organów.

KORZYŚCI:

  • przeciwdziałanie problemom urologicznym i ginekologicznym, np. nietrzymanie moczu,
  • prawidłowy transfer sił z nóg na miednicę,
  • poprawa postawy ciała,
  • likwidowanie cellulitu,
  • przeciwdziałanie bólom dolnego odcinka kręgosłupa.

Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom medycznym możemy usprawnić subtelne funkcje mięśni dna miednicy i poprawić kontrolę dolnej części brzucha. Zyskują na tym nasze narządy wewnętrzne, metabolizm oraz sylwetka.

RODZAJ:

Trening medyczny

INTENSYWNOŚĆ:

Niska

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję