TRENINGI TEMATYCZNE

PROJEKT START 2

14
kurs nie jest
obecnie w sprzedaży

Jest to program, który pozwala w sposób świadomy i odpowiedzialny rozpocząć przygodę z ruchem.

Program to zestaw 12 treningów do zrealizowania przez 4 tygodnie (3 x w tygodniu w odstępach 1-2 dni).

Celem treningu jest maksymalizacja sprawności, przy jednoczesnej poprawie sylwetki.

Program zawiera:

* przygotowanie do ćwiczeń

* wsparcie przy dolegliwościach bólowych

* wzmocnienie mięśni

* kształtowanie sylwetki

Program zaprojektowany jest tak, aby stopniowo i bezpiecznie adaptować ciało do aktywności fizycznej. Dlatego też koniecznym jest zachowanie ustalonej kolejności oraz systematyczności.

W początkowej fazie skupiamy się na podstawach, oddechu czy tworzeniu przestrzeni na ruch. Z czasem intensywność i poziom zaawansowania ćwiczeń się zwiększa - progresja jest nieodłączną częścią rozwoju!

Jako uzupełnienie treningów przygotowaliśmy dwa krótkie zestawy ćwiczeń do codziennego stosowania (rano i wieczorem). Poranny rozruch przygotowuje ciało do całodziennych zmagań, a wieczorny relaks pomaga się wyciszyć i zrelaksować przed snem.

Ćwicząc z nami, już po kilku tygodniach zobaczysz znaczne efekty w swoim ciele – na poziomie wyglądu, sprawności, siły i kondycji fizycznej!

CEL

Głównym celem programu jest rozpoczęcie trwałej przemiany w Twoim życiu. Chcemy zachęcić Cię do aktywnego stylu życia i nauczyć świadomości ciała. Pierwsze 4 tygodnie to jedynie dobry początek tego co czeka Cię później – staniesz się sprawniejszy, szczęśliwszy i pewniejszy siebie. Wystarczy tylko zacząć!

DLA KOGO?

Wszystkie osoby, które są relatywnie mało aktywne fizycznie i chciałyby w mądry, zrównoważony sposób rozpocząć przygodę z ruchem.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję