TRENINGI TEMATYCZNE

30 MINUT DLA ZDROWIA

6
kurs nie jest
obecnie w sprzedaży

Jest to program trzydziesto-minutowych treningów o różnej tematyce i stopniu intensywności. Treningi są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu wolnego a mimo to chcą aktywizować swoje ciało i utrzymać je w pełnej sprawności. 

Celem treningów jest wzmocnienie poszczególnych partii mięśniowych oraz mobilizacja ciała przy jednoczesnej poprawie sylwetki.

Program zawiera treningi:

  • Trening intymny (medyczny)

Jest to trening terapeutyczny skupiony na pracy z mięśniami głębokimi, budowaniu świadomości ciała i poznawaniu swoich reakcji od wewnątrz. Podczas treningu stopniowo i bezpiecznie zaadaptujesz swoje ciało do specyficznej pracy z mięśniami dna miednicy.

  • Core (funkcjonalny)

Jest to trening funkcjonalny, oparty o ćwiczenia angażujące i wzmacniające mięśnie głębokie tułowia. Silny korpus, przez wielu niedoceniany, jest gwarancją progresu podczas treningu każdego rodzaju.

  • Pilates (medyczny)

Jest to klasyczny trening o charakterze medycznym, w którym pracuje się z głębokimi mięśniami centrum. Ćwiczenia zasadnicze obejmują ruchy ułożone w serie, które wykonywane są powoli z oddechem i kontrolą napięcia mięśni. Seria rozciągania, spinania i rozluźniania zapewnia elastyczność całemu ciału, wysmuklając je i wydłużając.

  • Trening funkcjonalny (funkcjonalny)

Jest to trening poprawiający ogólną sprawność całego organizmu, bazujący na złożonych ćwiczeniach wielostawowych naśladujących naturalny ruch. Przede wszystkim jest to praca z ciężarem własnego ciała - nie sprawia to jednak, że są to ćwiczenia bezwysiłkowe :). 

  • Zdrowa sylwetka (funkcjonalny)

Jest to funkcjonalny trening podnoszący ogólną sprawność. Zdrowa sylwetka opiera się na ćwiczeniach o średniej intensywności, co indukuje redukcję tkanki tłuszczowej. Trening jest dedykowany osobom chcącym poprawić sylwetkę i wzmocnić mięśnie, jednocześnie zyskując smukłe ciało.

  • Zdrowy kręgosłup (medyczny)

Jest to trening o charakterze medycznym, mającym na celu świadomą pracę z kręgosłupem poprzez autoterapię, mobilizację oraz zestaw ćwiczeń rozciągających i wzmacniających. Rozciąganie mięśni nadmiernie napiętych pomaga przezwyciężyć ból w przeciążonych odcinkach kręgosłupa.

 

DLA KOGO?

Wszystkie osoby, zarówno te które dopiero rozpoczynają przygodę z ruchem jak i osoby aktywne fizycznie. Szczególnie polecane dla osób, którym w natłoku pracy i wielu obowiązków nie łatwo znaleźć czas na 60-minutowy trening.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Akceptuję